Nie tak miało być

Polonia Golina w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej przegrała na własnym stadionie z drużyną GKS Rzgów. Dzisiejszy mecz możemy zaliczyć do jednego z najgorszych w tym sezonie. Po nie tak złym początku w którym potrafiliśmy rozegrać parę akcji, nasza drużyna jakby zgasła. Przez resztę pierwszej połowy nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, a tuż przed gwizdkiem straciliśmy pierwszą bramkę. Druga połowa identyczna. Niezły początek, a potem znowu zła gra i na domiar złego strata bramki w okolicach 50 minuty. Gra z każdą minutą stawała się coraz brutalniejsza. W ok 60 minucie sędzia popełnił ogromny błąd nie dyktując karnego po dotknięciu ręką w polu karnym przez graczy Rzgowa. Niestety sędzia nie popisał się w jeszcze wielu sytuacjach.Mecz zakończył się wynikiem 2:0.Polonia znowu uległa drużynie ,której poziom techniczny i sportowy był niższy. Niestety póki nie wyeliminujemy błędów nie możemy myśleć o zwycięstwach. Następna runda startuje już na wiosnę. Mamy nadzieje ,że wtedy pokażemy pełnię swoich możliwości.