Pzegrana w Licheniu

Polonia na stadionie drużyny z Strażak Licheń podejmowała tamtejszych gospodarzy. Mecz nie należał do grona pięknych. Na dodatek wietrzna pogoda i fatalny stan murawy utrudniały piłkarzom podwójnie Żadna drużyna nie potrafiła dłużej utrzymać się przy piłce, a akcje były bardzo szarpane i czasami przypadkowe. Wynik otworzył rzut karny dla Lichenia. Po pierwszej straconej bramce Polonia się podłamała i straciła szybko trzy kolejne bramki. Do przerwy 4;0. Druga połowa w wykonaniu Polonii była zdecydowanie lepsza. Mecz w końcówce był bardzo wyrównany ,a także dość brutalny ale sędzia nie kwapił się z pokazywaniem kartek. W przeciągu ostatnich 10 min Licheń zdobył gola z karnego na 5;0 ,a Polonia zdołała strzelić gola honorowego. O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć , wyciągnąć wnioski i skupić się, bo już za tydzień mecz ze Ślesinem ,liderem tabeli.!