Remis z Górnikiem!!!!

W niedziele Polonia mierzyła się z jedną z czołowych drużyn w tabeli, Górnikiem Konin. Obie drużyny od początku zaczęły grać mocnym tempem. W ok 15 minucie meczu na prowadzenie drużynę Polonii wyprowadził Eliasz Walaszczyk po spektakularnym bezpośrednim strzale z rzutu wolnego. W ok 30 minucie prowadzenie podwyższył Adrian Brud po dośrodkowaniu Maciejewskiego i asyście Łukasiewicza. W pierwszej połowie Górnik miał też podyktowane dwa karne których nie wykorzystał. W drugiej połowie natomiast już trzeciego z kolei karnego wykorzystali i złapali z Polonią kontakt bramkowy. Na około 5 min przed końcem Górnik zdołał wyrównać. Polonii nie udało się zdobyć 3 punktów ale i jeden punkt z takim rywalem cieszy. Za tydzień mecz na wyjeździe z Sokołem Kleczew.

Zagrali;Bramka-Bocian,Obrona-Marciniak,Szubiński,Bobrowski,Augustyniak, Pomoc Maciejewski,Lubański,Walaszczyk,Szymczak Atak-Łukasiewicz,Brud

Zagrali Też: Szubiński,Wawrzyniak