Zwycięstwo ze Rzgowem

W niedzielę 23 kwietnia drużyna Polonii rozegrała zwycięski mecz wyjazdowy z drużyną GKS Rzgów. Mecz od początku obfitował w emocję. W 10 minucie Polonia straciła gola z rzutu karnego. W 15 minucie dobitką z rzutu karnego gola zdobył Mateusz Lubański . W 30minucie Polonia straciła drugą bramkę . Druga połowa nie zaczęła się dobrze dla jednych i drugich wkradła się nerwowa atmosfera i agresja w efekcie czego czerwoną kartkę za chamskie kopnięcie naszego zawodnika jeden z piłkarzy Rzgowa. Z przewagą jednego zawodnika grało się nam wygodniej. 70 minucie kolejnym już w tym sezonie niesamowitym strzałem z rzutu wolnegopopisał się Eliasz , i doprowadził do wyrównania. bohaterem meczu został jednak Szymon Maciejewski ,który w ostatnich minutach spotkania oddał perfekcyjny strzał z okolicy 16 metra. Gol Szymka zapewnił Polonii 3 punkty na trudnym wyjazdowym terenie i pozycje wicelidera ligi.

A już za tydzień w sobotę 29 kwietnia gramy mecz w Golinie przeciwko drużynie Grom Malanówi liczymy na wsparcie kibiców. #Idziemy po Mistrza

Powiązana galeria: