Było Blisko

Było Blisko

W niedziele Polonia podejmowała na wyjeździe drużynę ZKS Zagórów. Niestety mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy. Polonia jak zawsze zaczęła dobrze i wypracowała sobie parę sytuacji ale w , którymś momencie wszystko siadło. Z obu stron sypały się błędy i żadna z drużyn nie potrafiła przejąć inicjatywy. Po fatalnej pierwszej połowie Polonia zaczęła drugą wysokim presingiem i zaczęła w końcu grać dobrą piłkę lecz, w ok 60 min po niefortunnej interwencji naszego bramkarza Zagórów wyszedł na prowadzenie. Potem wszyscy zawodnicy Zagórowa cofnęli się na własną połowę aby bronić wyniku a Polonia rozpoczęła szaleńczą pogoń za wynikiem. Niestety nie udało odwrócić biegu zdarzeń mimo kilku świetnych sytuacji. Zagórów ostatecznie wygrał, czy zasłużenie? Wynik poszedł w świat i już nic nie zmienimy. Pozostało tylko czekać na następny mecz już w sobotę o godz 11:00 na naszym stadionie na, który gorąco zapraszamy