Zwycięstwo z wielkim niedosytem

W sobotę Polonia podejmowała na własnym stadionie ,,czerwoną latarnie ligi" drużynę Kosyniera Sokołowo. Apetyty na wysoką wygraną były wielkie. Od początku Polonia miała przewagę nad Kosynierem . Już w 15  do siatki naszych rywali strzałem ,,stadiony świata" trafił Tymek Szubiński. Potem z rzutu wolnego trafił Eliasz , który już trzeci mecz z rzędu trafia gola z rzutu wolnego. Po drugiej bramce w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie i brak skuteczności. Polonia straciła inicjatywę i mecz stał się bardzo szarpany. W samej końcówce wynik na 3:0 ustalił Eliasz. Nasi zawodnicy żałują bardzo niewykorzystanych sytuacji i błędów bez których wynik wyglądałby znacznie okazalej. Ważne są jednak trzy punkty i awans w tabeli. Za tydzień mecz z Zagórowem z którego mamy nadzieje ponownie przywieźć do Goliny komplet punktów.